Úterý, Červen 18, 2024

Vestavěné skříně

Se skříněmi na míru je to jako s oblečením, které nám ušil krejčí přesně podle našich potřeb. Nejenže každý centimetr odpovídá tomu co potřebujeme, ale můžeme si dopřát i poslední módní trendy. Velikou předností skříní na míru je úplné a dokonalé využití zastavěné obytné plochy. Umožňuje to také výrobu interiéru skříně podle přání zákazníka s přihlédnutím k tomu, co má být ve které části skříně uloženo.

Je možné si vybrat vnitřní uspořádání skříně od polic, šatních sklopných věšáků, zásuvek až po drátěný program. Všechny rozměry skříně lze zvolit podle potřeby a přání zákazníka - od hloubky skříní až po tvar rámů dveří, což umožňuje použití např. i u zkosených stropů a zdí ve starších nebo atypicky řešených domech a půdních vestavbách. Zde najdete 10 výhod vestavěných skříní.

Možnosti varianty otevírání skříní:

- posuvné dveře - minimální nároky na prostor před skříní, velmi lehký chod dveří
- skládací dveře - využití zejména do malých prostor
- křídlové dveře - nízká cena, ale nutný větší prostor

Pro více detailů zpracování se můžete podívat do fotogalerie.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 777 258 141 nebo na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Prosíme vyplňte všechny údaje, abychom Vás mohli kontaktovat.

 
 
 
 
 
  
 
 

Türkiye'de bir sıkıntı haline gelen kilo verme konusunda en büyük yardımcımız biber hapı olmuştur. Meksika'da yetişen acı biber hapı zayıflamaya yardımcı olur. Orjinal ve bitkisel biber hapı avrupaya gönderimler mevcuttur. yiyerek zayıflamanın tek yolu biber hapı kullanmaktır.